Regióny Banská Bystrica Zvolen Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Náhle zomrel úspešný slovenský ŠPORTOVEC a tréner! Oživovali ho až hodinu, blízki sú zronení

sviečka, úmrtie
Ilustračné foto. ZDROJ: zoznam.sk

ZVOLEN – Náhle a nečakane nás opustil ďalší významný Slovák. V poslednom období pribúda úmrtí, kedy odchádzajú aj mladí ľudia, ktorí mali ešte veľa rokov pred sebou. Príbuzní a známi teraz žialia aj nad stratou milovaného Janka. 

Ako informuje portál MY Zvolen, v pondelok 26. februára nečakane zomrel veľký športovec Ján Kolár, ktorého prezývali Ventil. Pred mesiacom oslávil svoje 56. narodeniny. Zdravotníci sa ho snažili hodinu oživovať, no žiaľ, bez úspechu.

Janko pochádzal z dedinky Prejta pri Dubnici nad Váhom a do Zvolena sa priženil pred 35 rokmi. Jeho celý život sa točil okolo športu. Nielen, že bol telocvikárom, ale sám hrával futbal už odmalička. V roku 2014 bol dokonca vyhlásený za najlepšieho hráča v lige nad 40 rokov. V MFK Zvolen pôsobil aj ako futbalový tréner.


SMUTNÁ SPRÁVA Náhle zomrela mladá vnučka SVETOZNÁMEHO slovenského vinára! Ikonické víno pili aj na Titanicu


„Stále tomu nemôžem uveriť,“ smúti Katarína. „Úprimnú sústrasť celej rodine. Nezabudnuteľný človek s obrovským srdcom,“ dodala Monika. Spomínajú si na neho aj jeho žiaci, ktorým bude nesmierne chýbať.

Po Jankovi zostali tri deti – Alicka, Janko a Miško. Príbuzným, priateľom a známym vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Česť jeho pamiatke.