Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

Pár dní po SMRTI sestričky Eriky! Brat chladnokrvne ZAVRAŽDIL brata: Ďalšie DESIVÉ napadnutia

Ilustračné foto. Zdroj: fb Polícia SR

PREŠOV – Prešlo len pár dní od tragédie v Michalovciach, kedy Valentín na smrť dobodal 46-ročnú Eriku. Brutálnym útokom však nie je ani zďaleka koniec. Policajti informujú o brutálnej vražde brata či ďalších dvoch beštiálnych mužoch, ktorí  zaútočili na bezbranných ľudí.

 

Celé Slovensko zasiahla brutálna a chladnokrvná vražda 46-ročnej Eriky, ktorá kedysi pracovala ako zdravotná sestra. O život ju mal pripraviť len 18-ročný Valentín H. s jasným cieľom, finančne sa obohatiť, a to aj za cenu chladnokrvnej vraždy. V osudný deň 1.1. 2023 okolo 6 hodiny ráno sa nič netušiaca Erika vybrala k bankomatu, kde si chcela vybrať peniaze. To ešte netušila, čo ju čaká.

Vyhliadol si ju 18-ročný chlapec, ktorý ju chladnokrvne bodol. Zúfalá žena sa dala s krikom na útek. Erike sa darilo unikať dve ulice, napokon, ako je vidieť na videu, pribrzdila. Brutálny vrah to využil, ženu schmatol a chladnokrvne ju dobodal. Valentína sa policajtom podarilo po pár dňoch chytiť vo vlaku smerujúcom do Českej republiky.

Brutálna vražda Eriky. ZDROJ: FB

To však nie je zďaleka jediný brutálny útok, ktorý sa v týchto dňoch stal. Policajti dnes informovali o brutálnej vražde brata či ďalších dvoch prípadoch chladnokrvného bodnutia