Regióny Poprad Top

Polícia Lukáša KRIVO obvinila z VRAŽDY! Prišiel o zdravie, teraz aj o ŽIVOT: So štátom BOJOVAL až do konca 

Lukáš zomrel na podlomené zdravie, kvôli zásahu polície. Zdroj: TV noviny

VEĽKÁ LOMNICA – Lukášovi sa stal nepríjemný incident pred rokmi. Omylom ho násilne zadržali kukláči. Polícia bola presvedčená, že je vrahom pumpára Erika. Po rokoch sa mu podarilo očistiť meno, ale ospravedlnenie ani odškodné od štátu nedostal. Lukášovo podlomené psychické a fyzické zdravie ho nakoniec stálo život.

Lukáša L. vo februári 2015 zadržala polícia pre podozrenie z prepadu a vraždy zamestnanca pumpy vo Veľkej Lomnici. Lukáša policajné komando s desiatkami kukláčov prepadlo tesne pred cestou do práce. Udalosť sa stala počas bieleho dňa a tento pre neho traumatický incident videlo niekoľko ľudí, ako uvádza portál TV noviny. Celú situáciu niesol psychicky veľmi ťažko.

Detaily incidentu a skutočného vraha polícia napokon odhalila až o sedem rokov neskôr. Ako sa ukázalo, vrahom bol Ján Románek z Vojnian v okrese Kežmarok. Tomu okrem vraždy pumpára Erika, ktorý mal vtedy len 24 rokov, policajti dokázali aj vraždu starčeka Jozefa Lazára (77†), ktorého telo našli rozstrieľané v levočských lesoch, či pokus o brutálnu vraždu snúbencov na ceste pri Holumnici.

Sériový vrah sa priznal k BRUTÁLNYM VRAŽDÁM, ktoré mátali Slovensko: Jeho EXPARTNERKA PREHOVORILA!

Hoci skutočného vraha polícia dolapila, Lukáš sa od štátu nedočkal ani ospravedlnenia, ba čo viac, roky sa musel súdiť s Ministerstvom vnútra SR o odškodné a o očistenie svojho mena.

Celá táto situácia mu výrazne poškodila zdravie, nielen po fyzickej, ale i psychickej stránke. Okrem podlomenej psychiky bojoval aj s neznámou baktériou, ako uvádza portál TV noviny. Za tie roky schudol až neuveriteľných 90 kilogramov. Napriek tomu, že mu okresný súd v Kežmarku uznal nárok na odškodné, štát sa bránil a podal odvolanie na krajský súd.

Lukáš sa pobral na svoj posledný odpočinok v pondelok 04. septembra 2023, keď sa už konečne našli dobrí ľudia a odborníci, ktorí chceli a hlavne vedeli Lukášovi pomôcť. Žiaľ, bolo už pre neho príliš neskoro.