Regióny Nitra PR článok

Pracovné ponuky pre všetkých: Vyberte si z voľných pozícii v Nitrianskom kraji

Ilustračné foto: ZDROJ: pixabay.com

Hľadáte si nové zamestnanie v Nitrianskom kraji? V tom prípade ste na správnom mieste. Portál Kariéra.sk pre vás vybral pracovné ponuky z Nitrianskeho kraja, ktoré by vás mohli zaujať. K príslušným platom vám zamestnávatelia ponúknu aj zaujímavé benefity a ďalšie výhody. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľné.

Miesto výkonu práce: Nitra 

Plat: 1200 EUR

Na tejto pozícii budete zodpovedať za vychystávanie hotových výrobkov, určených na expedíciu, vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV a skladovanie výrobkov v súlade s internými predpismi. Všetky benefity nájdete na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitra 

Plat: 7,10 EUR/hod. 

Čo vás čaká na tejto pozícii? Vašou hlavnou úlohou bude príprava jedál, udržiavanie čistoty v kuchyni, obsluha zákazníkov, práca s reg. pokladňou, udržiavanie čistoty na pracovisku, práca s hotovosťou. Zaujala vás táto ponuka? Reagujte na túto ponuku na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitra 

Plat: 10 EUR/hod.

Výrobná spoločnosť hľadá šikovných operátorov na prácu so železom, výrobu dielov do automobilového priemyslu, výrobu palivových nádrží a strešných plechov,  obsluhu zváracích automatov a robotov a nakladanie a vykladanie komponentov. Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kairéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitriansky kraj 

Plat: 1250 EUR 

Vašou úlohou bude vykonávať všetky bežné činnosti v predajni, ako je práca za pokladnicou, dokladanie vždy čerstvého tovaru, pri čom sa vždy postaráte o poriadok. Zároveň budete mať na starosti organizovanie činností zmeny (7-14 členov tímu). zapracovanie nových kolegov a tiež rozvoj a motivácia členov pracovnej zmeny. Zvládnete to ľavou-zadnou? Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Nitriansky kraj 

Plat: 1150 EUR 

Do nášho tímu hľadáme všestranne zručného kolegu ktorého pracovná náplň spočíva vo vykonávaní maliarskych a murárskych prác podľa dohodnutých štandardov a pokynov od nadriadeného, zhotovovaní a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok. Bližšie informácie o rozsahu pracovnej náplni radi poskytneme osobne na pracovnom pohovore. Svoj životopis môžete zaslať na Kariéra.sk.  

Miesto výkonu práce: Nitra

Plat: 1100 EUR 

Vybraný kandidát zodpovedá za obsluhu a manipuláciu s pridelenými zariadeniami a nástrojmi v súlade s pracovnými pokynmi a pracovnými postupmi a pomáha a pri príprave linky na ďalšiu produkciu. Výhodou je mesačný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy a 13. plat. Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk. 

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády – Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.