MIMORIADNE Veľká PÁTRACIA AKCIA ukončená! Martina sa našla

BRATISLAVA – Celé Slovensko je opäť na nohách. Tentoraz sa pátra po 37-ročnej Martine Šiškovej, matke dvoch malých chlapcov. Ženu hľadá polícia, pátracie tímy aj jej najbližší. Nám sa podarilo skontaktovať s kamarátkou Martiny. Tá si jej zmiznutie nevie vysvetliť. Poslednú dobu spolu veľmi nekomunikovali a vymazala si aj sociálne siete. Podľa informácií tvnoviny.sk mala za sebou zanechať dva listy.

 

Aktualizované 21:05 Po matke dvoch detí, Martine Šiškovej pátralo množstvo ľudí. Nájsť sa ju pokúšali najbližší ako aj polícia či pátracie tímy. Pátracia akcia napokon dopadlo dobre a mladú ženu sa podarilo nájsť.  „Pátranie po nezvestnej 37-ročnej Martine Šiškovej z Bratislavy bolo odvolané, nakoľko sa menovanú podarilo vypátrať. Aktuálne s ňou policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vykonávajú potrebné úkony,“ napísali policajti na sociálnej sieti.

Po Martine pátralo celé Slovensko

Po tom, ako celým Slovensko otriaslo pátranie po 18-ročnej Terezke, je Bratislava opäť na nohách. Hľadá sa 37-ročná Martina Šišková. Tá mala včera večer okolo 16:46 odísť z práce. Odvtedy však o nej nemá nikto žiadne informácie. Jej blízki a kolegovia si nedokážu jej zmiznutie vysvetliť. Úpenlivo po mladej žene pátrajú. “Dlhá noc a ťažké doobedie za nami, ak môžete, pomôžte nám nájsť našu nezvestnú kolegyňu Maťu,” poznamenal nočný primátor Bratislavy Martin Královič. Martina podľa všetkého mala pracovať na magistráte hlavného mesta.

Nám sa podarilo skontaktovať s najlepšou kamarátkou nezvestnej, ktorá nám potvrdila, že Martina je matkou dvoch malých synov. Starší chlapček má 5 rokov a mladší len 2. Hoci sa obe ženy mali rady, Martina s ňou poslednú dobu nekomunikovala. “Veľmi sme neboli v poslednej dobe v kontakte. Vymazala si sociálne siete. Nekomunikovala, vyhýbala sa. Naposledy som ju videla v utorok minulý týždeň na zastávke so synom. Chceli sme sa vidieť s deťmi, ale viac sa neozvala,” potvrdila jej kamarátka.

Dúfa, že Martinu sa podarí nájsť živú a zdravú. “Všetci veríme a modlíme sa,” dodala. Po mladej žene pátra aj polícia. Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III od ranných hodín pátrajú po nezvestnej 37-ročnej Martine Šiškovej z Bratislavy. V pátraní nám pomáhajú aj občianske združenia a dobrovoľníci ako aj príslušníci Mestská polícia Bratislava Ak disponujete akýmikoľvek informáciami k nezvestnej, oznámte nám ich na bezplatnom čísle 158 prípadne formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj,” poznamenali muži zákona na sociálnej sieti.

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: aktualizované, Bratislava, Martina Šišková, pátranie

Súvisiace články