Pripravte si HOTOVOSŤ! Až DVE banky budú mať obrovské ODSTÁVKY: NEZAPLATÍTE kartou ani cez internet, vypnú aj BANKOMATY

SLOVENSKO – Najväčšiu banku na Slovensku čaká rozsiahla odstávka. V Slovenskej sporiteľni nepôjdu takmer žiadne služby. Počas celého dňa elektronické služby odstaví aj ČSOB.

Slovenská sporiteľňa (SLSP) upozornila na plánovanú odstávku svojich služieb. Odstávka je naplánovaná v dňoch 15. – 16. marca a 22. – 23. marca v nočných hodinách. Bankomaty SLSP budú v tom čase nedostupné, obmedzené bude aj používanie debetných kariet.

“Bankomaty Slovenskej sporiteľne budú nedostupné a debetné karty budú fungovať v obmedzenom režime. Nedostupná bude aj linka klientskeho centra. Pobočky v nákupných centrách, ktoré sú počas víkendu otvorené, v sobotu 16. a 23. marca otvoríme až od 11.00 h,” informovala SLSP s tým, že klientom odporúčajú, aby sa na odstávku služieb vopred pripravili napríklad výberom potrebnej hotovosti.

Čo a kedy nebude fungovať  v SLSP?

Odstávka dlhá 21 hodín

Československá obchodná banka (ČSOB) naplánovala odstávku elektronických služieb. Ako banka informovala na svojej stránke, v sobotu 16. marca v čase od 00.01 hod do 21.00 hod dôjde pre plánovanú prevádzkovú odstávku k celkovému obmedzeniu služieb Moja ČSOB, ČSOB SmartBanking a ČSOB API (PSD2).

Viac o téme: banky, ČSOB, odstávka, Slovenská sporiteľňa

Súvisiace články