Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

SMUTNÁ SPRÁVA Zomrel člen LEGENDÁRNEJ kapely MODUS a SPEVÁK obrovského HITU: Pozná ho každý Slovák

sviečka, úmrtie, smrť
Ilustračné foto. ZDROJ: zoznam.sk

BRATISLAVA – Slovenská hudobná scéna smúti. Navždy odišiel slovenský spevák a bývalý člen legendárnej kapely Modus Jozef Paulíny (†66). So známou kapelou naspieval aj veľký hit Roberta.

Jozef Paulíny bol veľkou hviezdou osemdesiatych rokov, keď účinkoval v skupine Modus, kde vedľa Ivony Novotnej naspieval množstvo hitov. “Dnes nadránom umrel náš dobrý kamarát a kolega, exspevák skupiny Modus, Jožko Ďoďi Paulíny. Už nám nezaspieva ani Robertu, ani Snívaj, lietaj, bež a skáč a ani Keď sa raz oči dohodnú. Česť tvojej pamiatke, kamarát,” napísal na sociálnej sieti spevák Marián Grexa.

Smutnú správu potvrdila aj novinárka Anka Olvecká.

Podľa portálu pluska.sk takmer nikto nevedel o tom, že ho trápia zdravotné problémy. Nepriamo sa s ťažkosťami zdôveril dvornému textárovi Modusu, Kamilovi Peterajovi. “Vedel som, že ho niečo trápi, ale netušil som, že je to tak vážne. Keď som sa ho pýtal viac, mávol nad tým rukou. Nechcel to ďalej rozvíjať. Je mi to tak ľúto. Bol to veľmi príjemný, zábavný a vzdelaný človek. A, samozrejme dobrý spevák. Mal som ho naozaj rád,“ povedal Peteraj.