Krimi Malacky Regióny Bratislava Top

ŠOKUJÚCA SMRŤ 17-ročnú Antóniu našli ZMASAKROVANÚ v byte cudzieho chlapa! Mrazivé slová MATKY: Zohavené telo nám ani NEMOHLI ukázať

Zdroj: Facebook, Zoznam.sk/Maarty (ilustračné)

MALACKY – Len 17-ročné dievča zomrelo po tom, čo skončilo na byte v Malackách s mužom, ktorému nasadlo do auta. Našli ju tam zdrogovanú a s modrinami po celom tele. Obrovské množstvo drog jej telo nezvládlo, zomrela po prevoze do nemocnice. O prípade, ku ktorému došlo vlani v júli, teraz prehovorila rodina zosnulej Antónie z Južnej Moravy pre TV JOJ. Zdôrazňuje, že muž má byť pre chybu prokurátora stíhaný na slobode.

Antónia išla večer vonku s kamarátkou, aby oslávila čerstvo získanú prácu. Keď sa vrátila domov, povedala mame, že si potrebuje ešte na chvíľu odbehnúť von. Avšak viac ju už mama nevidela. “Nebola pol roka vonku, tak som ju pustila a povedala som jej, nech je o tretej ráno doma. Všetko dodržala, niečo si vzala z izby a že sa o chvíľu vráti. Ale už sa nevrátila. Mala ísť na úrad práce, dostala zmluvu v práci. Po ôsmej hodine ráno už nebrala telefón,” vysvetlila jej mama pre noviny.sk. Zosnulá Antónia mala zatiaľ z neznámych príčin nasadnúť do auta k 36-ročnému mužovi. Následne mali odísť z českej Břeclavi do Malaciek na byt. Ten sa jej stal, žiaľ, osudným.

Našli ju v kŕči s modrinami

Svedok vypovedal, že počul ranu a našiel dievča v kŕči. Záchranári dievča previezli z bytu do malackej nemocnice, tam jej už však zachrániť život nedokázali. “Zomrela pre zlyhanie srdca, pľúc, prakticky celého organizmu v dôsledku toho, že mala v sebe veľkú dávku drog. Organizmus to nevydržal,” priblížila teta zosnulého dievčaťa.

Telo zosnulej bolo v natoľko zlom stave, že ho rodine ani neukázali. “Vidieť sme ju nemohli, nebolo nám to ani odporúčané. Po pitevnej správe bolo jasné, že má na tele strašne veľa modrín. Mala aj opuch mozgu, modriny na chrbte, rukách, kolenách,” pokračovala teta Tonky

Doma mal hromadu drog, ale behá po slobode

Kriminalisti v inkriminovanom byte zaistili stopy. U muža našli obrovské množstvo drog. “Všetky drogy, ktoré mala Antónia v sebe, boli nájdené uňho. Dával jej napiť z minerálky, mám ale podozrenie, že koktail z drog bol namiešaný práve už v tej minerálke. Potom jej asi bolo ešte viac zle, vracala a kolabovala,” povedala teta.

Chlap vinu popiera. Faktom zostáva, že muža zatiaľ neobvinili z prečinu usmrtenia a ani znásilnenia. “Obvineného stíhajú za drogovú trestnú činnosť, za čo mu hrozí 15 až 20 rokov za mrežami,” uviedol pre televíziu advokát poškodenej strany René Michalov. Obvinený je v súčasnosti stíhaný na slobode. Dôvodom má byť podľa tety zosnulej to, že malacký prokurátor v rámci procesu prekročil zákonnú 48-hodinovú lehotu, a preto ho museli prepustiť. Rodina vraví, že jeho otec je vplyvný človek, ktorý vlastní reality. Preto majú pochybnosti, či jeho problémy nezahladzuje.

“Moja Tonka milovala život a keď žila, tak žila naplno. Milovala zvieratá, ľudí, chcela pomáhať. Bola strašne dobrosrdečná,” dodala mama zosnulej.