Regióny Trnava Dunajská Streda Top

ŠOKUJÚCA SMRŤ Mladú MAMIČKU Dianu, ktorá ZMIZLA, našli MŔTVU polonahú! Mrazivé slová jej MATKY: TENTO muž v tom má PRSTY, pomôžte ho NÁJSŤ

Mladá mamička sa už k svojej milovanej dcérke nevráti, priateľ je stále v pátraní. Zdroj: Facebook, Polícia SR

DUNAJSKÁ STREDA – Po mladej mamičke a jej priateľovi sa pred týždňom zľahla zem. Žiaľ, pátranie, ktorá vyhlásila polícia, malo tragický záver. 22-ročnú Dianu našli mŕtvu polonahú v odvodňovacom kanáli.

Rodičia mŕtvej Diany sú v šoku, nemôžu uveriť tomu, čo sa stalo. Pre TV JOJ prezradili, že dcéru naposledy videli po tom, čo ju jej priateľ zobral na nákup. Odvtedy po nich nebola ani stopa. Zvrat prišiel v utorok 28. novembra, keď políciu v okrese Dunajská Streda privolali k nálezu tela bez známok života.

Náhodne ju našiel bagrista

Ženské telo našli v odvodňovacom kanáli. Išlo o náhodu. Nehybné telo si všimol nič netušiaci bagrista okolo druhej hodiny popoludní. “Bagrista tu čistil pred tým mostom, zobral aj potrubie a došiel sem, že sa vynorila tá mŕtvola,” opísal pre televíziu pracovník čističky.

Miesto okamžite zaistili policajti. “Na miesto bol privolaný obhliadajúci lekár, ktorý nevylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať pitvu,” informovala polícia. Dodala, že prípad prevzali trnavskí krajskí kriminalisti.

Ostalo po nej dievčatko, muž sa jej vyhrážal

Čo sa presne stalo, nateraz nie je známe. Zosnulá mladá matka žila v neďalekej obci Zlaté Klasy. Doma po sebe nechala len 8-mesačné dievčatko, ktoré, ako vravela, bolo zmyslom jej života. Teraz sa oň starajú jej rodičia.

Žene sa vraj podľa miestnych dlhodobo vyhrážal muž a neustále ju mal prenasledovať. „Ona ho nechcela a on ju strašne miloval. Ja neviem, či mu preplo, alebo čo. Je to strašné. Dievča bolo veľmi milé. Dieťa bude teraz vyrastať bez matky,“ uviedol pre Nový Čas jeden z obyvateľov.

“Vyhrážal sa jej a obťažoval ju rôznymi spôsobmi, sledoval na každom kroku,” uviedla na sociálnej sieti Irka s tým, že polícia vraj nekonala.

Priateľa stále hľadajú, už sedel v base

Priateľa zosnulej, 37-ročného Denisa, polícia stále eviduje v pátraní. Rodina o tom, kde sa nachádza, nevie a podozrieva ho, že by v tom, čo sa stalo ich dcére, mohol mať prsty. Podľa susedy bol trestaný, v base mal sedieť 10 rokov. “Kriminalisti prehľadali celý kanál, lebo hovorili, že ešte jedna osoba je v pátraní,” povedal pracovník čističky.

Polícia zatiaľ nešpecifikovala, či by práve on bol jedným z podozrivých. K prípadu, ktorého vyšetrovaniu sa kriminalisti intenzívne venujú, nateraz neposkytuje ani žiadne bližšie informácie. Urobí tak až vtedy, keď jej to situácia dovolí.

Priateľ nezvestnej je stále v pátraní. Zdroj: Polícia SR

Ak hľadaného muža uvidíte, alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktuje políciu.