VRAH ZO ZÁMOCKEJ: Dnes mal mať STUŽKOVÚ. Jeho spolužiaci PREŽÍVAJÚ MUKY! Škola prijala opatrenie

BRATISLAVA – Nebyť vraždy dvoch mladých mužov na Zámockej ulici, tento piatok by Juraj Krajčík so spolužiakmi, profesormi a rodičmi oslavoval stužkovú. Po vražde však túto slávnosť zrušili. Škola prijala aj ďalšie opatrenia.

 

Celým Slovenskom otriasol masaker, ktorý mal na svedomí len 19-ročný Juraj Krajčík. Vzal otcovi zbraň a pred barom Tepláreň spustil paľbu, ktorá si vyžiadala dva ľudské životy. Jeho vinou zomreli dvaja nevinní mladí muži. Jednu ženu postrelil.

Video nevhodné pre citlivé povahy

Pár minút po vražde sa svojim vyčíňaním „pochválil“ aj na sociálnej sieti. #Brartislala # tepláreň # gaybar, napísal bezprostredne po desivej streľbe. Na tento príspevok ihneď reagovala jeho známa, ktorá sa bála o jeho život. “Si v bezpečí? Čo sa stalo?” Krajčík len stroho reagoval. “Ale nič, len taká srandička na Zámockej.”

Po týchto slovách sa viacerí začali zaujímať o to, prečo takýto čin vlastne urobil. Viac o jeho slovách po vražde sa dozviete v našom článku. 

Juraj Krajčík navštevoval gymnázium pre mimoriadne nadané deti. Jeho trieda si tento piatok mala spoločne užívať stužkovú slávnosť. Škola však prijala rázne opatrenia.

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: Gymnázium pre mimoriadne nadané deti, Juraj K., krízové intervenčné centrum, opatrenia, rodičia, spolužiaci, stužková, učitelia

Súvisiace články