Regióny Nitra Nové Zámky Top

TRAGICKÁ NEHODA pri ktorej zahynula matka dvoch detí: Zuzana nemala šancu prežiť! MRAZIVÉ DETAILY

Tragická nehoda v obci Semerovo. ZDROJ: FB/Polícia SR - Nitriansky kraj

SEMEROVO – Hrôzostrašná dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol život len 39-ročnej Zuzany, sa stala pred pár dňami v novozámockom okrese. Žena v dôsledku zasneženej vozovky dostala šmyk a následne narazila do protiidúceho auta a skončila zapichnutá mimo cesty. Blízki Zuzany sa z obrovskej tragédie nedokážu spamätať. Starosta obce prezradil mrazivé detaily nárazu.

 

Vážna dopravná nehoda sa odohrala v piatok 3. februára v katastri obce Semerovo, ktorá sa nachádza v novozámockom okrese. Polícia v tom čase informovala, že “z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k zrážke dvoch osobných vozidiel Seat a BMW. Pri dopravnej nehode utrpela 39- ročná vodička Seatu zranenia, ktorým žiaľ na mieste nehody podľahla. Jej 63- ročná spolujazdkyňa sa ťažko zranila. Policajti podrobili 22- ročného vodiča BMW dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Prípadná prítomnosť alkoholu v krvi nebohej vodičky bude zisťovaná pri pitve,” poznamenali.

Čo presne sa v osudný deň na ceste stalo bolo doposiaľ nejasné. Starosta obce Kolta Ľubor Krnčan, odkiaľ vodička pochádzala, sa však rozhodol vysvetliť mrazivé detaily zrážky. Podľa neho mala 39-ročná žena dostať šmyk v klesajúcej zákrute, následne jej odhodilo zadnú časť auta. V tom čase išiel oproti 22-ročný vodič na aute značky BMW aj s prívesom. Ten už nárazu nedokázal zabrániť.

Galéria
O život prišla Zuzana. ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj
O život prišla Zuzana. ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj
O život prišla Zuzana. ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj
O život prišla Zuzana. ZDROJ: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj
navigate_before
navigate_next

“Zrazili sa jej zadnou a jeho prednou časťou, oboch odhodilo a jemu sa skrížil príves, do ktorého vodička narazila a jej auto odhodilo do jarku, kde to vidíte. Príves sa prevrátil a odopol z jeho auta. Následkom úderov z nárazu utrpela nešťastné zranenie, ako aj spolujazdkyňa. Nemyslím (nie som znalec), že išli obaja rýchlo! Na tejto ceste (aj iných takýchto) môžete mať aj nové gumy a ísť pomaly. Je to moment a letíte. 70% viny má na tom povrch cesty, ktorá je strašne vyjazdená, koľaje ako bubny na lyžiarskom svahu,” uviedol starosta obce Kolta Ľubor Krnčan.

Ako ďalej poznamenal, nejde o ojedinelú nehodu na tomto úseku. “Na tomto mieste sa stalo už viac nehôd takýmto spôsobom. Keby nešlo auto oproti, tak je v jarku a odnesú si to iba plechy. Je ťažko všetkých obviňovať. Jednoducho sa to nemalo stať, je to strašná tragédia. Úprimnú sústrasť celej rodine,” dodal. Nám sa podarilo zistiť, že pri nehode mal vyhasnúť život matky dvoch detí. Blízki Zuzany sa z toho nedokážu spamätať.