Regióny Nitra Top

FOTO TRAGICKÁ NEHODA Tibor dáva na svojich žiakov pozor už len z NEBA: Dojímavé SLOVÁ kolegov

HRONSKÉ KĽAČANY – Včera krátko pred poludním za Levicami smerom na Tlmače pri odbočke na Hronské Kľačany, narazilo auto do stromu. O život pri nej prišiel 40-ročný muž.

 

„Vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a zišiel z cesty. Vozidlo následne narazilo do stromu. Aj napriek snahe záchranárov, vyslaný záchranársky vrtuľník na miesto už letel zbytočne. Vodič na následky utŕžených zranení na mieste nehody podľahol. Prípadná prítomnosť alkoholu v krvi nebohého vodiča bude zisťovaná pri pitve,“ informovala nás policajná hovorkyňa Viktória Borloková.

 

Ako sa nám podarilo zistiť, nebohým vodičom bol vychovávateľ ZŠ Saratovská v Leviciach Tibor Hancko. Škola o tom informovala na svojej webovej stránke aj na sociálnej sieti.

Nešťastie postihlo nielen Tiborovu rodinu, ale aj všetkých kolegov a jeho žiakov. Slová plné smútku nenechali na seba dlho čakať: Tibor, odpočívaj v pokoji. Budeš nám chýbať, no hlavne deťom.“

Tie sa podľa slov Tiborovej kolegyne celé poobedie pýtali, či je to pravda, že zomrel? „A ja im odpovedám, že, žiaľ, áno a nech pokojne plačú, že im to pomôže.“  A jeho žiakov ubezpečuje, že na nich bude dávať pozor z neba.

Takto zostane v pamäti detí a kolegov. ZDROJ: FB/ZŠ Saratovská