Regióny Prešov Snina Top

Tragická SMRŤ dvoch kamarátov! Susedia PREHOVORILI: Čo sa dialo v osudnom byte? Vynárajú sa desivé DETAILY

Ilustračné foto. Zdroj: Facebook/Polícia SR

SNINA – Uplynulý víkend bol na východnom Slovensku naozaj tragický. V Snine prišli o život až traja muži. V jednom prípade by malo ísť o vraždu a v dvoch o samovraždu. Okolo celej udalosti sa vynára množstvo desivých detailov, jeden zo zosnulých mal dokonca pracovať vo Finančnej správe.

 

V sobotu 8. júla polícia informovala na svojom Facebooku, že v byte v Snine boli nájdení dvaja mŕtvi. Incident sa odohral na Ul. 1. mája. V prípade sa začalo trestné stíhanie pre trestný čin vraždy.

Portál Startitup následne informoval o tom, že jeden zo zosnulých má byť Juraj K., príslušník Finančnej správy, ktorý pracoval 2 roky ako colník na hraničnom priechode Ubľa medzi Slovenskom a Ukrajinou. Podľa ich informácií to vyzerá tak, že Juraj najskôr zastrelil druhého muža a následne spáchal samovraždu. Nie je vylúčené, že pri tom použil služobnú zbraň, prípadne mohla táto tragédia súvisieť s ich prácou.

Rovnaké mesto, ďalšia tragédia

Startitup tiež informoval o ďalšom mŕtvom mužovi v Snine. Telo mŕtveho muža vyniesli z bytu na sídlisku Komenského. Na Facebookovej stránke Dianie v Snine sa uvádzalo, že malo ísť o 33-ročného muža, ktorý spáchal samovraždu. Mal mať psychické problémy, no hovorí sa tiež o tom, že mal poznať dvoch zosnulých mužov.

Predchádzala vražde hádka?

Nový Čas vyspovedal obyvateľov paneláku, v ktorom došlo k prvej tragédii. Jedna obyvateľka počula v noci z piatku na sobotu v byte pod ňou hádku dvoch mužov, avšak bitku či výstrel zo zbrane nie. V byte sa mal údajne nachádzať aj tretí muž, ktorý mal z bytu ujsť a na druhý deň zalarmovať políciu, čo však žiadne oficiálne zdroje nepotvrdili.

Juraj mal bývať v byte s rodičmi, ktorí v čase tragédie neboli doma. Malo ísť o bezproblémového suseda, ktorý však občas prišiel domov pod vplyvom alkoholu. „Juraja som vnímala ako bezproblémového suseda, hoci v istom období, s pribúdajúcim vekom, sa jeho správanie mierne zhoršilo a ako susedia sme vnímali, že občas prišiel domov neskôr alebo pod vplyvom alkoholu. Nešlo však o nič nezvyčajné. Čo sa týka spolužitia v jednej bytovke, to bolo bezproblémové, keďže tým, že žil spolu s rodičmi, nemohol si dovoliť nejako vystrájať. Jeho rodičia v čase, keď sa to stalo, neboli doma. Zdá sa mi, že mal ukončenú vysokú školu a pracoval ako colník, ak sa nemýlim, na hraničnom priechode v Ubli,“ doplnila susedka pre Nový Čas.