Regióny Banská Štiavnica Žarnovica Žiar nad Hronom

Úspešný zásah polície proti nadrogovaným šoférom, do akcie bol zapojený aj služobný pes

ZDROJ: fb Polícia SR
ŽIAR NAD HRONOM – Ďalšia úspešná akcia kriminalistov v Žiari nad Hronom, Žarnovici a v Banskej Štiavnici. Do preventívno-bezpečnostnej akcie sa zapojili aj príslušníci Finančnej správy a služobný pes Ego. Cieľom boli drogy.
Počas niekoľkých hodín odhalili šiestich vodičov, ktorí jazdili pod vplyvom omamných a psychotropných látok a bola im v organizme zistená prítomnosť látok ako metamfetamín, THC, extáza, či amfetamín. Dvaja vodiči navyše šoférovali opití. 24-ročný muž z Banskej Bystrice prechovával zelenú sušenú rastlinu, 25-ročný muž zo Sklených Teplíc mal pri sebe plastové vrecko s kryštalickou látkou, 25-ročný muž zo Štiavnických Baní a 19-ročný muž zo Skalice taktiež prechovávali zatavené injekčné striekačky s kryštalickou látkou.
ZDROJ: fb Polícia SR
Podozrivým z drogovej trestnej činnosti je aj 33-ročný muž z Banskej Štiavnice, ktorý bol v priebehu niekoľkých hodín opakovane „prekvapený“ hliadkami zo Žarnovice a Žiaru nad Hronom, pričom rovnako aj on prechovával zatavenú striekačku s kryštalickou látkou. Všetky tieto zaistené látky budú podrobené expertíznemu skúmaniu.
Galéria
ZDROJ: fb Polícia SR
Za drogy môže ísť mladá žena na roky do väzenia. Ilustračné foto. ZDROJ: fb Polícia SR
ZDROJ: fb Polícia SR
Polícia rozložila drogový gang v Prievidzi. ZDROJ: fb Polícia SR
navigate_before
navigate_next