Regióny Trenčín

VANDALI VYČÍŇALI! Majiteľovi spôsobili škodu v desiatkach tisícoch eur

požiar
Ilustračná foto. Zdroj: TASR

PÚCHOV – Vandali zapálili dve autá. Polícia hľadá svedkov, majiteľovi áut a domu požiarom vinníci spôsobili škodu približne 26 tisíc eur!

 

Považskobystrickí policajti pátrajú po páchateľovi, ktorý 21. októbra okolo 3:00 spôsobil požiar osobného BMW X1 v púchovskej mestskej časti Horné Kočkovce. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, požiar sa rozšíril aj na vedľa stojace Audi 5.

„Požiar úplne poškodil obe vozidlá, okrem toho oheň spôsobil škodu na plynovej skrinke, skrinke elektromera a dvojdielneho okna. Majiteľovi áut a domu vznikla požiarom škoda približne 26 600 eur,” priblížila polícia. Škodu za 600 eur utrpel aj majiteľ vedľajšieho domu, ktorému oheň poškodil kovový plot, dvojkrídlové okno a poštovú schránku so zvončekom.

Polícia hľadá prípadných svedkov, ktorí si všimli pohyb podozrivej osoby alebo by vedeli uviesť akékoľvek informácie k objasneniu uvedeného podpaľačstva. Políciu môžu kontaktovať na známom telefónnom čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom útvare, prípadne na facebookovom profile Polícia SR – Trenčiansky kraj.