Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

VIDEO BRUTÁLNY zápas s DIEŤAŤOM! CHLAPCA hodil o zem a ZLOMIL mu ruku: Po ÚTOČNÍKOVI pátrajú, nepoznáte ho?

Polícia pátra po mužovi, ktorý hodil maloletého chlapca o zem a spôsobil mu úraz. Zdroj: FB-Polícia SR-Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Dejú sa neuveriteľné veci. Za to, čo predviedol tento chlap, sa môže hanbiť. Počas boxerského zápasu vážne zranil maloletého chlapca. Z miesta dokonca utiekol. 

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo 23.06.2023. Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ počas boxerského súboja v boxerskom ringu nachádzajúcom sa na detskom ihrisku, zdvihol nad hlavu maloletého chlapca a z výšky ho hodil o zem.

V dôsledku tohto konania utrpel maloletý zlomeninu oboch kostí ľavej ruky, ktorá si vyžiadala lekárske ošetrenie a hospitalizáciu. V tejto súvislosti polícia pátra po totožnosti mužov na videu. Akékoľvek informácie k ich totožnosti, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.