Regióny Prešov Top

VIDEO Matovič na východ NEZABUDNE! Takmer ho ZBILI aj OPĽULI: Od ľudí počul nadávky a KRIK

matovič bitka
ZDROJ: Facebook/Dianie v Snine

SNINA – Igor Matovič opäť cestuje po Slovensku, kde sa stretáva s ľuďmi, ktorým odpovedá na ich otázky. Ako sám hovorí, cestuje bez ochranky a ponúka slobodnú debatu bez urážok. To sa mu však takmer vypomstilo, pretože na východe ho jeden z nespokojných obyvateľov chcel zbiť.

 

Internetom koluje video, na ktorom vidieť, ako sa jeden z občanov Sniny chcel pustiť do Igora Matoviča. Ak by ho ostatní nedržali, je možné, že by politikovi uštedril pár faciek alebo úderov. Neodpustil si ale spŕšku nadávok a krik, ktorý sprevádzal celý tento incident. V komentároch sa tiež píše, že mal Matoviča minimálne opľuť.

Upozorňujeme, že video obsahuje aj vulgárne nadávky.

To, že toto stretnutie bolo naozaj búrlivé, priznal aj jeden z poslancov Oľano. Kým mnohí Slováci takéto správanie v komentároch podporujú, našli sa aj takí, podľa ktorých to nie je vôbec správne. “Nie som zástancom nikoho, ale takto sa nesprávajú ani zvieratá. Inteligentný človek nemusí použiť nadávky na to, aby ponížil toho druhého a nie to ešte fyzické násilie,” poznamenala jedna komentujúca.