Regióny Banská Bystrica Lučenec Top

VIDEO Mladí chlapci ZNIČILI cudzie auto, aby si to mohli NATOČIŤ: Nečakali, že sa stane TOTO!

Zničené auto v Lučenci
ZDROJ: Instagram/tryskaci

LUČENEC – Internetom sa šíri video, v ktorom skupina mladých chlapcov zničila cudzie auto. Odohralo sa to v Lučenci na parkovisku pred bývalým obchodom Hypernova. Dôvodom na zničenie cudzieho vozidla pritom bolo natočenie videa na TikTok.

 

Na Facebookovej stránke Sťažnosti Lučenčanov sa objavilo video, ktoré zachytáva proces ničenia auta na parkovisku. Skupina chlapcov si hovorí “Tryskáči” a sú aktívni na Instagrame aj na TikToku. Práve na TikToku robili živé vysielanie z ničenia, ktoré sledovali viacerí ľudia.

K činu sa chlapci mali priznať

Pod príspevkom na Facebooku sa objavilo množstvo negatívnych komentárov od ľudí, ktorí nechápali, ako mohli niečo takéto urobiť, keďže išlo o cudzí majetok. Chlapci sa chceli odprezentovať, no určite nečakali, aká kritika sa na nich zvalí. Ozvala sa dokonca aj majiteľka vozidla, ktoré úplne zdemolovali.

“Komentáre typu auto bolo roky pred Hypernovou a bez majiteľa, v nepojazdnom stave boli klamlivé a tieto výroky v podstate písali samotní páchatelia. Auto bolo odparkované pri Hypernove z dôvodu menšej poruchy, ktorá by sa v pohode bola odstránila, keby nedošlo k tomu, k čomu došlo. Tento status sem píšem len z jediného dôvodu, a to preto, aby ste tu vy, ktorí ste toto video videli…vedeli aj dôvod, prečo si svoje egá vyvršovali na tomto aute. V zápisnici totiž uviedli dôvod ´TikTok´. Títo ´dospelí´ muži totiž neboli zameraní na to, že idú zdemolovať moje auto, bola to len náhoda, že si vybrali práve to moje, pretože na sociálnej sieti sľúbili, že spravia takéto video. PS: Páchatelia sa dnes k tomuto činu doznali, pretože v podstate ani nemali na výber,” napísala Eva v príspevku na Facebooku.

V komentároch sa dokonca začal obhajovať aj jeden z hlavných aktérov. Čo k celej situácii prezradil? Prečítajte si na ďalšej strane.