Regióny Bratislava

Zabudni na STRES! TOTO je 15 NAJ tipov na darčeky pre každého: S týmto určite zabodujete

Tipy na vianočné darčeky. ZDROJ: Unsplash.com/Ekaterina Kasimova

BRATISLAVA – Aj vy namiesto príjemnej vianočnej atmosféry podliehate predvianočnému stresu a panike? Treba upratať, nakúpiť potraviny na sviatočné varenie a pečenie, a, samozrejme, zabudnúť sa nesmie ani na darčeky. Práve otázka darčekov mnohých privádza do šialenstva, najmä otázka – čo kúpiť?  Nezúfajte. Z týchto top 15 nápadov si určite vyberiete.

 

Toto sú naše tipy na darčeky. Vybrali sme pre každého. Ani kvôli peniazom sa netrápte. Medzi tipmi nájdete aj maličkosti, ktorými určite nič nepokazíte.

1. Spodné prádlo

Spodné prádlo, v ktorom sa žena bude cítiť pohodlne, nie je nikdy na škodu. Potešíte nielen vašu nežnú polovičku, ale aj vás, keď ju v ňom uvidíte.

Kvalitné spodné prádlo poteší aj pánov. Práve oni často šetria na tomto kuse oblečenia a radšej siahnu po lacnejších variantoch, ktoré nie sú vždy pohodlné. Ak teda neviete čo kúpiť bratovi, otcovi či manželovi, skúste ho prekvapiť kvalitnými trenkami alebo boxerkami.

ZDROJ: Unsplash.com/ ERNEST TARASOV

2. Kabelka

Ideálny darček pre ženu. Nemusíte sa trápiť tým, či sa vám podarí trafiť veľkosť. V kurze sú stále čierne, béžové či hnedé kabelky. Ak však žena, ktorú sa chystáte obdarovať, má rada odvážnejšie farby, kľudne do toho.

ZDROJ: Unsplash.com/Tamara Bellis

Kvalitnou taškou môžete potešiť aj pána. Sú čoraz populárnejšie, najmä aktovky či tašky cez rameno.

ZDROJ: Unsplasu.com/Ivan Zhukevich

3. Kniha

Pri deťoch je výber knihy jednoduchší, peknou rozprávkou nikdy nič nepokazíte. Pri dospelých si overte, akú literatúru váš blízky obľubuje. Ak si neviete dať rady, tak siahnite po klasike, ktorú vám odporučia v každom kníhkupectve.

ZDROJ: Unsplash.com/Sincerely Media

4. Spoločenská hra

Máte pocit, že toto je darček len pre deti? Už dávno nie. Investovať do spoločenskej hry môžete len pár eur, ale aj niekoľko desiatok či stoviek eur. Tie drahšie sú už ozaj  prepracované strategické hry. Záleží na vás, na čo vsadíte.

ZDROJ: Unsplash.com/Eugene Zhyvchik

5. Tričko

Tričko je univerzálny druh oblečenia. Pre dieťa, muža aj ženu. Farebné, s potlačou, značkové aj neznačkové. Výber je naozaj široký. Pred Vianocami môžete niektoré kúsky kúpiť aj s výraznou zľavou.

ZDROJ: Unsplash.com/Keagan Henman

6. Parfum

Parfum nikdy nie je “otrepaný” darček. Najmä kvalitný originál poteší dámy aj pánov.

ZDROJ: Unsplash.com/Vanesa conunaese

7. Elektrospotrebič

Správnu gazdinku rozhodne poteší  gazdinku ryžovar, kuchynský robot či elektrický mlynček. Uistite sa však, že to vaša známe doma nemá. Vhodným darčekom pre ženu je aj kulma, fén či žehlička na vlasy. Ak však chcete byť nápaditý, siahnite po kefe s kulmou v jednom.

A čo v prípade mužov? Po ktorom spotrebiči siahnuť? Vhodným darčekom môže byť napríklad čapovacia pípa na pivo, ktorá rozprúdi každú zábavu.

ZDROJ: Unsplash.com/Atle Mo

8. Reproduktor

Ideálnym darčekom pre muža, ženu či tínedžera je aj reproduktor. Vyrábajú ich v rôznych veľkostiach, stačí vybrať ten správny variant.

ZDROJ: Unsplash.com/Eric Nopanen

9. Ponožky

Viete si predstaviť, že by sa pod vianočným stromčekom chýbali ponožky? My teda určite nie. Vybrať môžete jednofarebné, ale aj poriadne bláznivé.

ZDROJ: Unsplash.com/Nick Page

10. Kozmetika

Šampón, sprchový gél, krém či kondicionér. Kombinácia, ktorú dennodenne využívame, a ktorou tiež nič nepokazíte.

 

ZDROJ: Unsplash.com/Kier… in Sight

11. Košeľa

Košeľa už dávno nie je len výsadou pánov. Aj dámy po nich rady siahnu. Štýlovú ženu, takýto darček určite poteší.

ZDROJ: Unsplash.com/Nimble Made

12. Deka

Deka je ideálnym darčekom na toto ročné obdobie. Stále viac ľudí ocení dobrú a kvalitnú deku, pod ktorú sa schovajú s hrnčekom teplej čokolády alebo čaju. Populárne sú aj deky s rukávmi.

ZDROJ: Unsplash.com/Amin Hasani

13. Hodinky

Hodinky sú univerzálnym darčekom pre každého. “In” sú inteligentné hodiny, ktoré v ostatnom čase zaplavili obchody. Aj pre tých najmenších sa dá všeličo vymyslieť.  Vyskúšajte sa poohliadnuť po nejakých pekných veľkých hodinách do izby a naučte sa spolu s nimi čas.

ZDROJ: Unspalsh.com/Shreesha bhat

14. Difuzér

Ideálna ozdoba do domácnosti, ktorá má aj praktické využitie. Sú nielen skvelou dekoráciou, ale ešte k tomu prevoňajú celý byt. Na trhu nájdete aj difuzéry, ktoré menia farbu, nimi môžete urobiť radosť deťom.

ZDROJ: Unsplash.com/volant

15. Darčeková karta

Ak ste medzi tipmi nenašli ten pravý darček, tak potom siahnite po darčekovej karte. Obdarovaný si potom vyberie presne to, čo bude chcieť.

ZDROJ: Unsplash.comRob Laughter