Regióny Trenčín Prievidza Top

Záhadná SMRŤ mladej športovkyne! Jej MAMA prehovorila: Našla ju mŕtvu vo VANI, šokujúce DETAILY, čo sa stalo?

Dajana Dulovcová
ZDROJ: Facebook/Dajana Dulovcová

PRIEVIDZA – Pred pár dňami nás navždy opustil ďalší mladý človek. 28-ročná trénerka a fitnesska Dajana Dulovcová všetkých šokovala svojím nečakaným odchodom. Okolo jej úmrtia je množstvo otáznikov. Jej užialená matka pre Nový Čas prezradila, ako ju našla.

 

Dajana sa celý svoj život venovala pohybu a šport milovala. Bola certifikovaná trénerka a výživová poradkyňa. Vďaka svojim skúsenostiam a vedomostiam pomáhala mnohým ľuďom, ktorí túžili po zdravšom a lepšom živote. Rada maľovala obrazy, piekla torty, milovala kone a prírodu.

Dajana pomáhala tým, čo to potrebujú

Mladá fitnesska mala dobré srdce, pretože len pár dní pred smrťou vytvorila zbierku pre bezdomovca, ktorému sa rozhodla pomôcť. Veľmi sa tešila z toho, že sa jej to podarilo.

“Vďaka pomoci jednej milej, ochotnej pani, a samozrejme v najväčšej miere hlavne vďaka pomoci vás všetkých, sa podarilo pre pána Martina zabezpečiť slušné bývanie tak, aby neskôr dokázal fungovať aj sám. Z vyzbieraných peniažkov sa mu dopredu primárne uhradí bývanie na čo najdlhšiu možnú dobu ako to len bude možné,” podelila sa Dajana 6. augusta na svojom Facebooku.

“On bol zrejme posledný, s kým bola. Keď prišla k nám a povedala, že chce pomôcť bezdomovcovi, lebo má ťažký príbeh, strašne nás to dojalo a bola som na ňu pyšná,” zaspomínala si jej matka.

Mama ju našla vo vani

Dajana zomrela 10. augusta a na tento deň nikdy nezabudne jej milovaná matka, s ktorou mala veľmi dobrý vzťah. Dcére sa snažila dovolať celú stredu, no nedvíhala. Keď sa jej to nepodarilo ani vo štvrtok, začala mať strach, a tak sa spolu s Dajaninou babkou vybrali do Prievidze. “Otvorila som dvere a kričala Dajanka, kde si. Prišli sme s mojou mamou do kúpeľne a bol tam strašný pohľad. Nikdy na to nezabudnem. Dajanka ležala nehybne vo vani,” prezradila uplakaná mama Novému Času.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dajana Dulovcova (@dajul_d)

Dajanina mama vylučuje, že by si jej dcéra siahla sama na život, pretože podľa jej slov prežívala najkrajšie obdobie. Mala skvelého priateľa, za ktorým mala v piatok odletieť do Holandska, pretože tam pracoval. Mala už dokonca aj kúpenú letenku, avšak, bohužiaľ, do lietadla už nenastúpila.

Posledná rozlúčka s Dajanou sa konala v utorok popoludní. Bola veľmi emotívna a prišlo ju odprevadiť aj 7 koníkov, ktoré veľmi milovala. “Všetky boli osedlané, len ten jej išiel za ňou sám,” dodala matka Dajany.