Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Prešov Košice Top

Ľudia v ŠOKU! Hromadné ZATVÁRANIE obľúbených OBCHODOV po celom Slovensku: Na trhu sú už 30 rokov

Ilustračná foto. Zdroj: Zregionu.sk

POPRAD, PREŠOV – Zákazníkov šokovala informácia, že predajca obuvi John Garfield zatvára svoje predajne hneď v dvoch mestách – Poprade a Prešove. Zákazníci hlásia, že obchody firma postupne zatvára po celom Slovensku už dlhšie.

John Garfield patrí na Slovensku k obľúbeným predajniam obuvi. Zákazníkom ponúka nielen topánky či tenisky, ale aj koženú galantériu či iný doplnkový tovar. Vlani tento obchod oslávil 30 rokov na Slovenskom trhu.

Na svojom Facebooku táto značka oznámila pre mnohých zákazníkov šokujúcu správu. Firma John Garfield sa rozhodla zatvoriť dve svoje predajne v Prešove a Poprade. Veľké zatváranie je, samozrejme, spojené s likvidáciou tovaru. Druhý tovar dostanú zákazníci až so 70 percentnou zľavou.

Ľudia sú šokovaní

Firma postupne zatvára predajne po celom Slovensku, čo mnohých zákazníkov zarmútilo. “No, ani v Lučenci už dávno nie je. Aj vyše roka a naozaj to bola dobrá predajňa. Dala sa vybrať obuv. Mohli by aj tu znovu otvoriť,” napísala Marcela. “Zrušili aj v Banskej Bystrici v Európe a medzi tým otvorili v Lučenci. Aj sme sa tešili, že to budeme mať bližšie a zrušili aj tam,” píše sklamane Andy. Predajne zatvárali aj v Nových Zámkoch, Prievidzi, Piešťanoch, Trenčíne či Košiciach.

Mnohí zákazníci by ich návrat na trh uvítali. “Škoda, že ste skončili. V Žiline už dávno. Vždy sa u vás dala vybrať obuv. Hlavne zimnú obuv ste mali s kožušinou. Takú dnes málokde vidno. Ja by som skôr bola rada, keby ste opäť obchod otvorili,” píše Mima. “Škoda, vždy sme u nich kupovali a boli sme spokojní,” vyjadrila svoje sklamanie Janka.

Aktuálne by mala ostať otvorená kamenná už iba predajňa v Spišskej Novej Vsi, ako uvádza firma na svojej webovej stránke.