Regióny Košice Michalovce Top

Zastrelený POLICAJT už svoje dieťa neobíjme: Čo ho viedlo k samovražde? Blízki sú v šoku

Policajt Erik V. sa zastrelil. Známi sú v šoku. ZDROJ: TASR/Roman Hanc, FB

SUCHÉ – Okolie Michaloviec prežíva ťažké chvíle. Po vražde Eriky, ktorú mal dobodať 18-ročný Valentín a rodinnej tragédii, pri ktorej zomreli deti, prišlo ďalšie šokujúce úmrtie. Len 33-ročný policajt Erik V. spáchal samovraždu. Podľa našich informácií si mal na život siahnuť služobnou zbraňou. Známi sú z jeho smrti šokovaní. 

 

Ešte začiatkom roka Slovenskom otriasla brutálna vražda bývalej sestričky Eriky. V osudné ráno si vybrala peniaze z bankomatu. Tam si ju vyhliadol 18-ročný mladík, ktorý mal jasný cieľ. Obohatiť sa aj za cenu vraždy. Eriku schmatol a bodol. Úbohá žena so zúfalým krikom utekala, no muž ju dobehol a svoj brutálny čin dokonal. Následne z miesta činu ušiel. Chytiť sa ho podarilo vo vlaku, ktorý smeroval do Čiech.


Brutálnym vrahom Eriky má byť 18-ročný Valentín: ŠOKUJÚCE Prehovoril jeho otčim


O pár týždňov neskôr došlo v Michalovciach k ďalšej vražde. Stanislav T. v byte usmrtil manželku a dve deti. Potom si siahol na život, mal sa zastreliť.


TOTO je VRAH svojich detí a manželky! DESIVÉ SKUTOČNOSTI: Čo bolo MOTÍVOM hrozného činu?


Teraz ľudí zasiahlo ďalšie nečakané úmrtie. V obci Suché pri Michalovciach spáchal samovraždu mladý policajt. Zastreliť sa mal svojou služobnou zbraňou. Pri jeho tele sa našiel aj list na rozlúčku. Jeho obsah zatiaľ nie je známy.