Banská Bystrica Prešov Domáce Top

AKTUÁLNE FOTO DESIVÉ NEHODY Motorkár LETEL 7 metrov pod cestu, MOTORKÁRKA rozbila auto! Hrozivé DETAILY nešťastí

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

PREŠOV, RATKOVSKÁ SUCHÁ – Záchranné zložky majú aj v nedeľu na cestách plné ruky práce. Ratovať museli zdravie a život aj viacerých motocyklistov. V Prešove sa zrazila motorkárka s autom, pri Rimavskej Sobote motocyklista spadol cez zvodidlá asi sedem metrov pod úroveň vozovky.

K vážnej dopravnej nehode došlo popoludní na Sabinovskej ulici v Prešove, kde sa zrazila motorka s osobným autom. Jeho predná časť ostala rozbitá, motorka ostala ležať na zemi. Na miesto boli vyslané všetky záchranné zložky.

Podľa informácií od okoloidúcich vodičov motocykel viedla žena. Posádka zdravotníkov ju so zraneniami po prvotnom ošetrení naložila do sanitky a smerovali do nemocnice. Zelená vlna RTVS úsek na Sabinovskej ulici smerom do centra hlásila ako ťažko prejazdný, vodiči to obchádzali cez okolité ulice.

Zdroj: FB/Dopravný servis
Zdroj: FB/Dopravný servis
Zdroj: FB/Dopravný servis

Motorkár preletel cez zvodidlá

Dopravnú nehodu hlásili záchranári dnes aj pri Ratkovskej Suchej v okrese Rimavská Sobota. Ako informuje portál Sobotnik.sk, došlo tam k havárii motocyklistu, ktorý spadol a preletel cez zvodidlá zhruba sedem metrov pod úroveň vozovky. „Zasahuje jedno vozidlo a traja príslušníci HaZZ. Zranená osoba je v ošetrení posádky ZZS. Motorka zabezpečená proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín,“ priblížil zásah Matej Peniak z Operačného strediska HaZZ.