AKTUÁLNE Veľký slovenský OPERÁTOR má VÝPADOK: Služby nefungujú už niekoľko HODÍN!

BRATISLAVA – Obyvatelia Bratislavy majú už od pondelka problémy s internetom. Dôvodom je masívny výpadok operátora Orange, ktorý pretrváva aj v týchto chvíľach. Ľudia sa sťažujú, pretože sú takmer celý deň bez internetu, za ktorý si platia.

 

„Vážení zákazníci, aktuálne evidujeme výpadok pevných dátových služieb poskytovaných prostredníctvom optickej siete v lokalite Bratislava – Karlova Ves, Dúbravka, Devínska Nová Ves. Na odstránení poruchy pracujeme s najvyššou prioritou.“ informuje Orange na svojom webe.

Taktiež je evidovaný výpadok služby Orange Doma (internet, televízia) v optickej sieti a hlasových a dátových služieb mobilnej siete Orange v lokalite Bratislava – Dúbravka.

Hlásenia o výpadku pribúdali aj na stránke Downdetector, kde sa začali objavovať v pondelok okolo 13. hodiny. Ľudia nahlasujú nefunkčné služby aj dnes od rána.

výpadok

Hlásenia výpadku od zákazníkov. ZDROJ: Downdetector

Ľudia na Facebooku sa sťažujú

Od včerajšieho dňa pribúdajú sťažnosti aj na Facebooku operátora. Niektorí dokonca uvádzajú, že výpadok je už od 10. hodiny, teda skoro celý jeden deň.

fb komenty

Zákazníci Orange nie sú spokojní. ZDROJ: Facebook/Orange

Na negatívne komentáre zareagoval aj samotný Orange, ktorý prezradil dôvod takéhoto masívneho výpadku. „Aktuálny výpadok optického pripojenia v lokalite Bratislavy bol spôsobený preseknutím optického vedenia. Na jeho oprave už momentálne intenzívne pracujeme. Preto veríme, že služby sa nám podarí sprístupniť v čo najkratšom možnom čase. Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme a ďakujeme za trpezlivosť,“ napísali krátko po 18. hodine večer.

Aktualizácia 15:32 Hovorkyňa Orange Slovensko Alexandra Piskunová nás informovala o tom, že výpadok už bol odstránený a všetky služby fungujú tak, ako by mali.

Viac o téme: aktualizované, Orange, Orange výpadok, výpadok internetu

Súvisiace články