Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE Prehovoril OTEC nezvestného 4-ročného TOMÁŠKA: Kde sa CHLAPČEK nachádza?

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, zregionu.sk

BRATISLAVA – V piatok 1. decembra bratislavská polícia vyhlásila mimoriadne pátranie po 4-ročnom chlapcovi Tomášovi. Pomôžte ho nájsť alebo aspoň zdieľajte tento článok, nech sa jeho fotografia dostane k čo najviac ľuďom.

Aktualizované 2.12. – Na sociálnej sieti sa k pátraniu vyjadril otec nezvestného Tomáša. Podľa jeho slov syn, ktorého má v starostlivosti, je s ním a v poriadku. “Žije so mnou už 1,5 roka. Teraz spinká vedľa mňa v kľude a spokojne,” napísal dnes ráno. Nezvestnosť maloletého syna mala na polícii oznámiť Tomášova matka, s ktorou má spory. Vzhľadom na súkromie a citlivosť prípadu bližšie informácie, ktoré zverejnil otec maloletého o problémoch medzi ním a matkou, nebudeme uvádzať. Po chlapcovi je políciou stále vyhlásené mimoriadne pátranie, preto naďalej oficiálne nie je známe, kde sa nachádza.

Zdroj: Facebook/Pohotovostný pátrací tím

Pátranie vyhlásilo OR PZ v Bratislave II. 4-ročný Tomáš býva v Bratislave a je nezvestný. Je vysoký približne 100 cm, je chudej postavy s krátkymi tmavými vlasmi. Popis oblečenia je neznámy.

Ak ste Tomáška niekde videli alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu 158 a Pohotovostný pátrací tím na telefónnom čísle 0940 555 959.