Trnava Domáce Top

OČITÉ SVEDECTVO o TRAGICKEJ nehode! Patrik ešte žil, všade bola KRV: HRÔZA, čo povedala vodička z auta smrti

Pri nehode zomrel futbalista Patrik. Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

DUNAJSKÁ STREDA – Tragická dopravná nehoda sa stala hneď na začiatku tohto týždňa. Mladá žena narazila do stromu. Nehodu neprežil jej spolujazdec Patrik. Svedkovia nehody zostali rozhorčení a zaskočneí z toho, čo povedala bezprostredne po nehode. 

Nehoda s tragickým koncom sa stala v pondelok 05. februára 2024 krátko pred 14:00 hodine smerom od obce Štvrtok na Ostrove na obec Lehnice v okrese Dunajská Streda. Nehodu spôsobila mladá 20-ročná žena ako uviedla Polícia SR v Trnavskom kraji.

“Neďaleko obce Mierovo mala z doposiaľ nezistených príčin zísť vpravo mimo cestu, kde narazila do stromu. Po nehode zostal 26 ročný spolujazdec vo vozidle zakliesnený a vyslobodiť ho museli až privolaní hasiči,” upresňuje ďalej polícia.

ZDROJ: Polícia SR

Slová svedkyne nehody

Zatiaľ, čo polícia príčiny a okolnosti nehody ešte len vyšetruje, očitá svedkyňa incidentu prehovorila na sociálnych sieťach. Podľa Žanety je vina na strane vodičky, ktorá šoférovala Audi. “Išla minimálne 130km/h a predbehla tri autá. Išli sme oproti nej a brzdili sme a len pozerali, kedy nás zrámuje z cesty. Tak sa kotúľala v tej rýchlosti.”

Žanetu úplne ale vykoľajila reakcia mladej vodičky hneď po autonehode. Namiesto slov ľútosti, začala po ľuďoch kričať a obhajovať sa. “Keď sme zastavili a podávali pomoc, ešte slečna kričala na pána, čo tiež zastavil pomôcť, že ona má stavané auto na rýchlosť. Tak jej gratulujem a mladému chlapcovi a celej rodine prajem úprimnú sústrasť,” napísala rozčarovane.

ZDROJ: Polícia SR

Kamarátka vodičku obhajuje

K nehode a jej príčinám sa vyjadrila aj kamarátka vodičky, Ema. Podľa nej sa nehoda stala vinou zosnulého Patrika: “Ona machra nerobila. Ona ani nechcela predbiehať. Nútil ju spolujazdec.”

Spolujazdec Patrik prežil v aute kruté chvíle. Okamžite po nehode ešte žil. “Ešte žil chudák, len bol zaseknutý. Nevedeli ho vybrať z autá. Krvácala mu veľmi ruka, ktorú mal zaseknutú a hlava. Už ledva rozprával,” opisuje Žaneta posledné minúty života mladého futbalistu.

Patrik zomrel vo vlastnom aute na ceste smrti

Cesta, na ktorej sa nehoda stala, volajú vodiči aj cesta smrti. “To je cesta smrti, tiež som tam skoro skončila so životom a nie kvôli sebe, ale druhý blbec predbiehal v zákrute, v ktorej som oproti šla ja. Neviem, ako som to pred pol rokom dala. Asi anjeli stáli pri mne,” píše svoju skúsenosť Dada.

Patrik zomrel vo svojom vlastnom aute a reakcie ľudí na sociálnych sieťach pobúrili jeho známeho Roberta. “Keď neviete, čo sa tam stalo, tak nekomentujte. To auto patrilo chlapcovi, čo v ňom zomrel. Žiadne tatkove, a tak radšej vyjadrite úprimnú sústrasť rodine. Bráško, budeš nám chýbať,” so smútkom v srdci píše.