Regióny Bratislava Žilina Top

PÁTRANIE a NOVÉ SKUTOČNOSTI v prípade nezvestných súrodencov Hrivnákových

BRATISLAVA – Scéna ako zo zlého sna! Súrodenci Hrivnákoví sú nezvestní od utorka 21. septembra. Deväťročný brat Oliver a jeho osemročná sestra Klaudia záhadne zmizli. Podľa informácií z prostredia pátrania mal deti uniesť ich vlastný otec kvôli nezhodám s ich matkou.

 

Rodina je v strachu, dvaja súrodenci, maloleté deti totiž záhadne zmizli. Čo mali naposledy oblečené ani presné miesto odkiaľ sa bez stopy stratili nie je známe. Z viacerých zdrojov sa šíria informácie o tom, že dvoch žiakov základnej školy mohol z Bratislavy uniesť ich vlastný otec.

Oliver Hrivnák (9)
Zdroj: minv.sk
Nevideli ste dvoch nezvestných súrodencov? Akékoľvek bližšie informácie ihneď hláste na políciu. “Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície 158 a následne linku Cieleného pátrania po osobách 0910666910,” apelujú pátrači z pátracieho tímu na verejnosť.
Klaudia Hrivnáková (8)
Zdroj: minv.sk

“Bratislavská polícia na prípade intenzívne pracuje a vykonáva všetky potrebné úkony za účelom vypátrania maloletých osôb. O konkrétnych úkonoch, vykonávaných políciou, nie je možné v súčasnosti poskytnúť bližšie informácie vzhľadom na citlivosť daného prípadu,” povedala pre Zoznam.sk policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.