Pezinok Regióny Trnava Top

Po VEĽKOM ZATVÁRANÍ predajní zmena! OTVORIA dve úplne NOVÉ

Ilustračná foto. Zdroj: pixabay.com

BRATISLAVA – Len pred nedávnom sme vás informovali o zatváraní niekoľkých predajní obľúbeného obchodného reťazca dm drogérie. Po veľkom zatváraní však konečne príde rázna zmena. Populárna drogéria sa rozhodla otvoriť až dve nové predajne. Kde sa na ne môžeme tešiť? 

 

Známa sieť predajní dm drogéria si získala svojich zákazníkov nielen širokým výberom kozmetických produktov, ale aj bio potravinami, ktoré tiež patria do jej sortimentu. Niet sa preto čomu diviť, že mnohých šokovala správa, že v ich obľúbenom obchode si už tento tovar nekúpia.

Spoločnosť totiž tento rok zatvorila už niekoľko obľúbených predajní. Jednou z nich bola dm drogéria v Púchove na Štefánikovej ulici. Tá svoje brány zatvorila už 18.3. 2023. V rovnaký dátum zatvorila aj dm drogéria vo Zvolene na Obchodnej ulici.

Zákazníkov však šokovala aj správa, že začiatkom apríla uzatvorili predajňu aj v Chorvátskom Grobe. Tá bola poslednýkrát otvorená 8.4. 2023.  Dňa 15.4. 2023 zas bola poslednýkrát otvorená predajňa v Rači na Kubačovej 19.

Po dlhej šnúre zatvárania svojich predajní sa rozhodla dm drogéria vytvoriť dve nové prevádzky. Na jednu z nich sa môžu tešiť obyvatelia v Trnave. V OC Island totiž už dnes otvorili novú predajňu. Zákazníci sa môžu tešiť aj na darček k nákupu v podobe sprchovacieho gélu značky Balea a permanentnej tašky.

Rovnaký darček k nákupu čaká dnes aj obyvateľov Pezinka, ktorý sa rozhodnú taktiež navštíviť úplne novú predajňu na Šenkvickej ceste 457/12E.