Regióny Nitra Topoľčany Top

ŠOKUJÚCE, čo robí táto DOKTORKA! Ženu v BOLESTIACH poslala domov, nahnevaní ľudia PREHOVORILI: Neuveriteľné, čo sa deje v jej AMBULANCII

Ilustračná foto. Zdroj: Pixabay, úprava zregionu.sk

TOPOĽČANY – Len nedávno sme vás informovali o nevhodnom prístupe jednej lekárky v Trenčíne a vyzerá to tak, že nie je jediná, na ktorú sa kopia sťažnosti. Na internete sa so svojím príbehom podelila aj pacientka z Trenčína, ktorú neurologička odmietla vyšetriť aj napriek tomu, že mala prázdnu čakáreň.

 

Na Facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom sa objavil ďalší príspevok, ktorý poukazuje na nevhodné správanie lekára. Takýchto prípadov sa v poslednom období kopí viac a viac, preto sa niet čomu čudovať, že pacienti sú nervózni a vykoľajení.

Tento prípad sa síce odohral ešte v októbri 2023, no nespokojná žena natrafila na negatívne recenzie na danú doktorku, a tak sa rozhodla podeliť so svojou negatívnou skúsenosťou. Konkrétne má ísť o neurologičku MUDr. Mária K. z Topoľčian.

Nevyšetrila ju, aj keď bola prázdna čakáreň

Pacientka išla k doktorke s boľavými krížmi, pričom dostala výmenný lístok od svojho obvodného lekára. “Prázdna čakáreň, až na jedného pána a vyše hodiny do obednej prestávky. Pána ihneď vzali a po otázke, či by ma pani doktorka vyšetrila, povedala sestrička, že nie, že sa mám objednať. Hovorím, ale máte prázdnu čakáreň a ja mám bolesti. Nie ste objednaná, musíte sa objednať,” napísala svoju skúsenosť pacientka.

Ilustračná foto. Zdroj: Glob.sk / Peter Korček

Išla teda domov, kde sa snažila do ambulancie dovolať, no neúspešne. Nepodarilo sa jej to ani na niekoľkýkrát, a pritom volala v čase, kedy majú pacientov objednávať. Skúsila teda obvolať aj iné neurologické ambulancie, ktoré jej ale povedali, že pacientov od pani doktorky Márie K. neberú, pretože im to ona sama zakázala.

“Dokonca jedna sestrička mi priamo do telefónu povedala, citujem: “S pani Máriou K. chceme už len svätý pokoj! Už dosť problémov nám narobila, keď sme vyšetrili jej pacientov,” opísala ďalej svoju skúsenosť.


Hrôza V NEMOCNICI! Ženu pred INFARKTOM poslala doktorka DOMOV: Vraj každý na niečo UMRIE, šokujúce DETAILY z ambulancie


>>Na doktorku sa hromadia negatívne recenzie, ktoré vôbec nie sú lichotivé. Čo na to Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou? Dočítate sa na ďalšej strane.<<