Regióny Trnava Top

DESIVÁ TRAGÉDIA FOTO Patrik (†22) VYPADOL za jazdy z VLAKU! Na mieste bol MŔTVY: Polícia hľadá TÚTO ženu

Ilustračné foto. Zdroj: ZSSK

TRNAVA – Polícia hľadá svedkov utorkovej tragédie na železničnej trati za Trnavou smerom na Bratislavu, pri ktorej zomrel 22-ročný muž. Ráno okolo 7.15 h sa viezol vo vagóne rýchlika, kde sa doposiaľ nezisteným spôsobom otvorili počas jazdy dvere a muž z idúceho vlaku vypadol. Zraneniam na mieste podľahol, informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

“Polícia preveruje všetky okolnosti, ako aj to, či k otvoreniu dverí došlo z technických príčin alebo úmyselným konaním osoby,” uviedla. Na miesto udalosti boli vyslaní aj policajti z tímu posttraumatickej intervencie, ktorí pomohli rodine obete pri zvládnutí situácie.

ZDROJ: Polícia SR

“Polícia žiada mladú svedkyňu, ktorá udalosť oznámila vlakvedúcej, prípadne jej ďalších svedkov, aby sa prihlásili na polícii a pomohli tak objasniť okolnosti tragédie a poskytnúť odpovede nielen polícii, ale aj pozostalým. Ozvať sa možno na bezplatnom telefónnom čísle 158, priamo na oddelení železničnej polície Trnava na čísle 096 110 2095, prípadne napísať súkromnú správu na sociálnej sieti Polícia SR – Trnavský kraj,” dodala hovorkyňa.

Aktualizované: Podľa našich informácií pri incidente zahynul 22-ročný Patrik. Jeho náhla a nečakaná smrť šokovala jeho blízkych a kamarátov. “Bol si ten najlepší človek s dobrým srdcom, nech ti večne svetlo svieti kamarát,” poslala Patrikovi odkaz na druhý svet Maja. To, čo presne sa stalo vo vlaku, je stále nejasné. Výpovede cestujúcich sa rozchádzajú.