Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

FOTO Bez stopy ZMIZLI ďalšie 3 deti! Zúfalé rodiny PROSIA o pomoc: Nevideli ste ich?

Ilustračná foto. ZDROJ: FB/Polícia Trenčiansky kraj
Ilustračná foto. ZDROJ: FB/Polícia Trenčiansky kraj

BRATISLAVA – Polícia v týchto chvíľach pátra po troch nezvestných deťoch. Už dva týždne rodina nevie, kde sa nachádza 16-ročná Irena, už 4 dni o sebe nepodal žiadnu správu ani 16-ročný Frankie. Dnes do pátrania pribudol aj 17-ročný Eduard.

Pátranie po 17-ročnom Eduardovi Behinovi vyhlásili košickí policajti. Eduard má štíhlu postavu, stredne dlhé vlasy a hnedé oči. Polícia neuvádza jeho posledné bydlisko ani to, v čom bol oblečený.

Eduard Behina
Eduard Behina. ZDROJ: Polícia Slovenskej republiky

Nezvestný Frankie Kalocsai z okresu Rimavská Sobota má 16-rokov. Meria 158 cm, váži 47 kg, má krátke čierne vlasy s ofinou a hnedé oči. Spoznať ho môžete podľa jazvy na pravom zápästí. Predtým, ako sa stratil, mal oblečené tmavomodré tepláky, tmavomodrú-šedú mikinu, a obuté mal iba šľapky.

Frankie Kalocsai
Frankie Kalocsai. ZDROJ: Polícia Slovenskej republiky

Už od 6. marca je nezvestná 15-ročná Irena Rácová z okresu Nitra. Irena má priemernú postavu, polodlhé, vlnité vlasy čiernej farby a hnedé oči. Čo mala na sebe naposledy oblečené, nie je známe.

Irena Racová. ZDROJ: Polícia Slovenskej republiky

Akékoľvek informácie o nezvestným osobách je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení polície alebo správou na Facebook stránke polície.