Regióny Nitra Top

FOTO OBROVSKÁ TRAGÉDIA na ceste! Milka nemala šancu PREŽIŤ: Blízki sú zdrvení

Zdroj: FB-Polícia SR/Nitriansky kraj

RADOŠINÁ – Hrôzostrašná tragédia, pri ktorej vyhasol život 72-ročne ženy, sa stala v obci Radošina pri Topoľčanoch. Z doposiaľ presne nezistených príčin vodička nezvládla riadenie a vyletela mimo cestu. Nám sa podarilo zistiť, že o život mala prísť Milka, ktorá celý svoj život pomáhala iným. 

 

K obrovskej tragédii došlo v utorok 21.3. 2023 ráno v obci Radošina v topoľčianskom okrese. Podľa doterajších informácií mala 72-ročná vodička vozidla Hyundai I 20 zísť mimo cestu a naraziť do betónového mostíka. Pri dopravnej nehode utrpela žena zranenia nezlučiteľné so život.

Zdroj: FB-Polícia SR/Nitriansky kraj

Prečo vodička zišla mimo cestu je nateraz nejasné. Presné príčiny nehody či mieru zavinenia preukáže až ďalšie vyšetrovanie. Nám sa podarilo zistiť, že za volantom osudného auta mala sedieť 72-ročná Milka, ktorá sa vždy snažila pomôcť ostatným. Blízki sú z jej straty zdrvení.

Žena náraz do betónu neprežila. Zdroj: FB-Polícia SR/Nitriansky kraj

“Veľmi milá a dobrá pani. Celý život pomáhala ľuďom, pretože to bola jej práca a robila to doteraz,” poznamenala jej blízka Mária. Smrť Milky zasiahla aj jej Zdenku, “Milka, odpočívaj v pokoji. Úprimnú sústrasť celej rodine,” poznamenala.