Regióny Trnava Dunajská Streda

SCÉNA ako z počítačovej hry: Muž hodil do školy MOLOTOVOV KOKTAIL!

DUNAJSKÁ STREDA – Bol to nahnevaný študent? Neznámy páchateľ sa včera v noci rozhodol škole “pomstiť” zvláštnym spôsobom. Vyrobil si zbraň ako z počítačovej hry a do presklených dverí školy hádzal zapálené fľaše. 

Doposiaľ neznámy muž mal včera, pred polnocou poškodiť vstupné dvere na Spojnej škole v Dunajskej Strede. Do objektu potom vhodil dve zápalné fľaše tzv. molotovov koktail, čím došlo k malému požiaru a zadymeniu priestorov. V čase udalosti sa v škole nikto nenachádzal. Prípad nahlásili pracovníci školy dnes, o 6.00 ráno. Škody boli predbežne odhadnuté na viac ako 2000 eur. Policajti z Dunajskej Stredy vyšetrujú prípad ako poškodzovanie cudzej veci.

Muži zákona na objasnení prípadu intenzívne pracujú. “Pre účely stotožnenia páchateľa sme zaistili kamerové záznamy. Ak ste boli svedkom tejto udalosti, videli ste osobu, ktorá sa v noci potulovala v okolí školy, alebo ste boli svedkom rozhovoru, o pripravovanej akcii, všetky informácie nám môžete napísať do súkromnej správy fb – trnavský kraj, alebo zavolať na číslo 158,” prosia ľudí strážcovia zákona.