Senec Regióny Bratislava Top

Surový ÚTOK na TEHOTNÚ ženu! Kričala, že čoskoro PORODÍ, autobusár jej VRAZIL do tváre: Prečo jej NIKTO nepomohol? Šokujúca VÝPOVEĎ Stanky

Ilustračné foto. Zdroj: TASR, Jaroslav Novák, Freepik

MALINOVO – Agresívne správanie sa vodiča autobusu na križovatke v Malinove malo vyústiť až do fyzického útoku na ženu v blízkom aute. Muža od toho neodradilo ani to, že bola vo vysokom štádiu tehotenstva.

K incidentu došlo 18. januára o pol ôsmej ráno v Malinove (okres Senec). “Šofér autobusu, po agresívnom trúbení a tlačení sa do hlavnej cesty, zablokoval križovatku v smere zo Zálesia. Vystúpil z autobusu a napadol ženu, ktorá sedela v neďalekom aute na hlavnej. Napriek tomu, že pani kričala, že je tehotná, vo vysokom štádiu tehotenstva! Najprv jej búchal na auto a potom jej otvoril dvere na aute a udrel ju päsťou do tváre,” opísala Stanislava, ktorá na sociálnej sieti hľadá svedkov nehody.

Ako dodala, “najhoršie je, že si ju priamo na mieste nikto nezastal. Bolo tam kopec áut, bola zápcha, lialo ako z krhly. Ani potom jej nikto nepomohol. Stála tam opretá o auto a dýchala.” Incident bol podľa jej slov oznámený polícii.

Polícia redakcii potvrdila, že v prípade policajti Okresného riaditeľstva PZ v Senci prijali oznámenie, ktoré je kvalifikované ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Bližšie okolnosti prípadu sú predmetom objasňovania.